<< Marzec 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2
  4  5  6  8  9
111213
1819202223
2526272930
Autor *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Justyna

Dziękuję bardzo za rozważania, dają dużo do myślenia. Pomagają też stanąć w prawdzie. Życzę wiele Łask Bożych.

piątek, 22, marzec 2019

Damian z WJD

Szczę Boże, Bracia i Siostry, rano się obuziłem bolał mnie nagarstek w prawym ręku. Najgorsze że ta ręka była dwa razy łamana. Na drugi dzień bolała mnie ręka bardziej gorzej. Ćwiczyłem tą rękę.  Myślałem że iść do lekarza. Musiłem jeszcze tą reką pracować. Dziękuję że Pan Bóg mnie uzdrowił. Pozdrawiam was.

niedziela, 10, marzec 2019

Damian z WJD

Szcze Boże, Bracia i Siostry, ostatnio się zagapiłem. Z zakrętu mogłem potrącić starszego człowieka na rowerze. A Pan Bóg mnie ocalił mnie. Mi nic się nie stało. Także tego człowiekowi też nic się nie stało. Człowiekowi starszemu uratowałem życie na rowerze. Dziękuję za  to Pan Bógu. Pozdrawiam was.

niedziela, 10, marzec 2019

Damian z WJD

Szczę Boże, Bracia i Siostry, dziękuje że poznałem dobrych ludzi którzy pomagali mi, byli przy mnie, trzymali moja stronę, mozna było liczyć na nich. Pan Boga trzeba wierzyć, on już ma plan na twoje życie jak ci pomóc  dziękuje że zawsze przy mnie jest, znajdzie  wyjść  każdej trudnej systuacji. Pozdrawiam was.

poniedziałek, 18, luty 2019

Przemek lesińskiprzek

Brak  zdjęć 

niedziela, 27, styczeń 2019

gośćAnia

Szczęść Boże !!! Mam na imię Ania i w 2015 roku byłam z dziećmi Ewangelizować  ludzi nad Jeziorem Białym. Muszę ,to powiedzieć głośno ,bo bylabym egoistka :-) W Okunince KS. Tomasz piwiedzial...chodź Ania i daj świadectwo. Oj ,to było moje pierwsze świadectwo . Jej jak ja się bałam ,że pójdzie coś nie tak,bo zapewne ,to nie ma dla kogoś znaczenia...Nie pamiętam ... poszło z mocą Ducha Swietego ,tak ,że łzy płynęły później tym ,ktorzy  słuchali. Od tamtej pory daje świadectwa. I gdyby nie Wspólnota Wasza ,to cichutko siedziałabym nadal w ostatniej ławce w kościele :-) Dzisiaj wchodzę na stronę a tam....zdjęcie i siostra ,która tak się we mnie wtuliła. Chwała Panu za dary ,które otrzymaliśmy i za Waszą Wspolnotr . Amen ( koszulkę nadal mam )

wtorek, 15, styczeń 2019

Małgorzata

Witam proszę o informację czy można skorzystać z państwa posługi odnośnie modlitwy wstawienniczej ale poza jakimikolwiek rekolekcjami i jeśli tak to kiedy. Proszę jeśli to możliwe o informację na maila malgorzata.5st@wp.pl z góry dziękuję. Małgorzata

wtorek, 15, styczeń 2019

gość

Drodzy bracia i siostry wjd w najbliższy czwartek po mszy świętej o 18:00 sprawowanej w intencji naszej Wspólnoty o 19:00 odbędzie się spotkanie opłatkowe. W związku z tym prosimy o nadesłanie pocztą elektroniczną do środy dwóch zdjęć z dzieciństwa lub małżeńskich (im starsze tym lepsze). Będziemy zgadywać kto na nich został uwieczniony.

niedziela, 06, styczeń 2019

gość

Drodzy bracia i siostry wjd w najbliższy czwartek po mszy świętej o 18:00 sprawowanej w intencji naszej Wspólnoty o 19:00 odbędzie się spotkanie opłatkowe. W związku z tym prosimy o nadesłanie pocztą elektroniczną do środy dwóch zdjęć z dzieciństwa lub małżeńskich (im starsze tym lepsze). Będziemy zgadywać kto na nich został uwieczniony.

niedziela, 06, styczeń 2019

Aleksandra Garwolińska

Proszę o modlitwe bo 17 stycznia 2019 ide do szpitala na operacje 

niedziela, 30, grudzień 2018

Ks. Tomasz

Serdecznie dziękuję Autorom rozważań zamieszczanych na naszej stronie. Dziękujemy za codzienną strawę duchową podczas Sdwentu. Życzymy Eam dalszych natchnień Ducha Świętego w redagowaniu kolejnych rozważań już w Nowy Roku.

poniedziałek, 24, grudzień 2018

Ks. Tomasz

Drodzy Internauci. Z względu na tworzenie nowej odsłony (layout) naszej strony Wspólnoty oraz z powodu przenoszenia jej na inny serwer tymczasowo nasza galeria zdjęć jest niedostępna. Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o cierpliwość. Już wkrótce pojawimy się w nowoczesnej odsłonie.

poniedziałek, 17, grudzień 2018

Jurek

Dzisiaj o 18:15 w TV Trwam, w programie "Westrplatte młodych" kontynuacja wczorajszego tematu Wieczoru Chwały - świadectwo aktorki Patrycji Hurlak, autorki książki "Nawrócona wiedźma".
Polecam.

piątek, 30, listopad 2018

Maria

W Imię Miłości! Można być w kapłaństwie, w zakonie, w małżeństwie, lub we wspólnocie przykościelnej, ale NIE BYĆ W SERCU JEZUSA. Nie kochać Go, nie rozmawiać z Nim, nie tęsknić za Nim. Wszystko wykonywać mechanicznie. Zaniedbywać relację zjednoczenia z Nim. Jezus jest stale obecny w naszym sercu przez łaskę uświęcającą. Ale nie zawsze my jesteśmy obecni w Sercu Jezusa. Można być długo w kaplicy przed Jezusem a nie być w Jego Sercu. Pewna zakonnica po 20 latach od złożenia ślubów usłyszała w sercu głos Jezusa: "Kiedy oddasz mi się całkowicie?". Była zszokowana. Powiedziała: "Jezu przecież 20 lat temu oddałam się Tobie, związałam z Tobą poprzez śluby zakonne". Do wspólnoty nie wzywa nas człowiek, tylko Jezus. To Bóg nas powołuje, kierując do nas słowa „Pójdź za Mną”. W życiu mamy dbać tylko o przypodobacie się Jezusowi, a nie Przełożonej, Księdzu, braciom czy siostrom. Relacja z Jezusem jest najważniejsza. Jezus jest żywą Osobą pełną tkliwych uczuć. Jest człowiekiem spragnionym miłości, czułości, troski. Jezus w swojej miłości oddaje się całkowicie i pragnie by dusze także oddawały Mu się całkowicie. Żeby być nieustannie w Sercu Jezusa trzeba mieć serce wolne. Jeżeli serce jest zniewolone najmniejszym grzechem - zbytnio przywiązane do osób, rzeczy, spraw doczesnych nie będzie należało wyłącznie do Jezusa. Jeżeli serca noszą na sobie ciężar braku przebaczenia ludziom, braku czystości intencji, by wszystko czynić tylko dla Boga- takie serca nie będą należały całkowicie do Jezusa. Jeżeli w sercach są kumulowane małe niewierności, zdrady bez natychmiastowego żalu, poprawy i zadośćuczynienia - takie serca nie przyniosą pociechy Jezusowi. 

poniedziałek, 19, listopad 2018

Maria

Polecam niesamowite świadectwo o uzdrowieniu które niedawno dokonało się w Sanktuarium Matki Bożej w Wąwolnicy https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/

sobota, 10, listopad 2018

Marysia

31 październik. Jest piękny i słoneczny dzień, razem z siostrą Ulą jesteśmy od rana w Parafii Woskrzenice, gdzie przebiega kolejny dzień misji prowadzonej przez naszego Księdza. Atmosfera przepełniona radością i zasłuchaniem konferencji zarówno Pana Darka Kowalskiego, jak i naszego Księdza. Zawierzenie i oddanie całego życia Panu Jezusowi było przeżyciem dla Parafian jak i dla nas posługujących. Ludzie przyjęli nas bardzo życzliwie, uśmiechali się, rozmawiali z nami. Bardzo chciałam podziękować wszystkim osobom z WJD, które modlą się cały czas w intencji prowadzonych misji. 

sobota, 03, listopad 2018

ks. Tomasz

www.facebook.com/Parafia-%C5%9Aw-Micha%C5%82a-Archanio%C5%82a-w-Woskrzenicach-1830316700349560

 

Zachęcamy do modlitwy za misję w Woskrzenicachoraz zagladaniena stronę Facebook tamtej parafii(link powyżej), gdzie można na bierząco śledzić kolejne dni trwających tam misji.

środa, 31, październik 2018

Ania J.

Bardzo proszę o modlitwę za Anię, siostrę naszej Basi z diakonii muzycznej. Wczoraj uległa wypadkowi i jest w stanie krytycznym. 

wtorek, 30, październik 2018

Marek Hawryluk

Drodzy Siostry i Bracia z WJD, proszę o modlitwę za mojego Tatę, ś.p. Jana, który nagle odszedł we wtorek do domu Ojca. Msza święta pogrzebowa za mojego Tatę będzie w sobotę 27 października o g. 10 w parafii Bożego Ciała w Siedlcach. Dziękuję za Waszą pamięć w modlitwie! Pozdrawiam w Panu! 

piątek, 26, październik 2018

Ks. Tomasz

Wcią potrzebujemy chętnych do świadectw lub innej posługi podczas tygodnia głoszenia misyjnego w Woskrzenicach (28.10-04.11.2018). Chętni proszeni są o kontakt z Marysią Chromińską.

środa, 10, październik 2018

Ks. Tomasz

Raz jeszcze dziękuję wszystkim Siostrom i Braciom z WJD, którzy zgłosili gotowość do roznoszenia zaproszeń w Woskrzenicach w sobotę  tj. 13.10. Musiałem wybrać 16 z grona ponad dwudziestu osób, gdyz tyle wystarczy do realizacji tego zadania. Pozostających proszę o modlitwę  tego dnia w intencji naszych Posłańców oraz Gospodarzy domów.

środa, 10, październik 2018

Mariusz z WJD

Wszystkim kochającym Kościół polecam do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=KS06xJZY3cc&t=13s

wtorek, 02, październik 2018

Ks. Tomasz

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z treścia artykułu pt. "Przygotowanie do misji w parafii Woskrzenice", który zamieściłem na stronie www.sne.siedlce.pl

wtorek, 02, październik 2018

Jurek S.

 

Chętnych do roznoszenia zaproszeń na Parafialne Misje Ewangelizacyjne w Woskrzenicach, w sobotę 13 października 2018 r. proszę o telefoniczne zgłoszenia i szczegóły pod mój nr telefonu 509 727 263.
Jerzy Sidorowicz.

czwartek, 20, wrzesień 2018

Ania K

Pogrzeb śp.Piotra - Marlenki Kobuszewskiej Taty odbędzie się w środę w kościele św. Józefa w Siedlcach o godz. 11. 

O godz. 9:45 w kaplicy na ul. Starowiejskiej będzie sprawowany różaniec za zmarłego.

poniedziałek, 03, wrzesień 2018

Ania K

Kochani

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tata Marlenki Kobuszewskiej.

W imieniu Marlenki praszę o modlitwę za śp zmarłego Piotra i za całą Rodzinę.

poniedziałek, 27, sierpień 2018

Ania Nawrocka

Kochane siostry, kochani bracia

Justynka Tymoszuk dziękuje wszystkim za modlitwę, wsparcie i obecność w tym trudnym dla niej czasie.

Jednocześnie informuję, że została zamówiona Msza święta w intencji zmarłego męża. Msza odbędzie się 2 września tj. Niedziela o godz 12.00 w Krzewicy--30km. Po Mszy świętej Justynka zaprasza całą Wspólnotę na kawę.

Dlatego bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności do mnie, byśmy mogli pomóc Justynce w organizacji. Pozdrawiam

czwartek, 16, sierpień 2018

Anna Nawrocka

Pogrzeb śp. Jerzego, męża Justynki Tymoszuk odbędzie się we wtorek. Kościół w Krzewicy. Msza o 15 a różaniec o 14.00. Proszę o informację do mnie kto się wybiera, ponieważ Justynka bardzo prosi wszystkich na obiad. Chce by w tym trudnym czasie być z nią.

sobota, 11, sierpień 2018

Anna Nawrocka

Dzisiaj w nocy zmarł mąż naszej siostry Justyny Tymoszuk. W imieniu Justyny proszę o modlitwę 

piątek, 10, sierpień 2018

magi

jestem na patologii ciąży w Warszawie w Szpitalu Bielańskim, więc błagam o modlitwę za synka w brzuchu (chcemy go nazwać Adam Jan). Termin jest dopiero na 13.11.2018 ale mogę urodzić dużo wcześniej, bo to zagrożona ciąża.  Proszę o modlitwę o donoszenie ciąży jak najdłużej, o szczęśliwy poród i połóg dla synka i dla mnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za modllitwę. Chwała Panu za cuda, jakch będzie dokonywał w naszym życiu. Magdalena Maria

czwartek, 09, sierpień 2018

 

Powered by Phoca Guestbook