WSPÓLNOTOWE ANDRZEJKI AD 2018
(Wólka Wiśniewska, 10.11.2018)
Wspólnota Jednego Ducha to rodzina, której członkowie dobrze czują się razem zarówno „w tańcu i w różańcu”. Dlatego oprócz cyklicznych spotkań formacyjnych, wspólnotowych rekolekcji, jak i dzieł ewangelizacyjnych, nie zapominamy o rekreacji i rozrywce. Do udziału w takich formach integracji zawsze zapraszamy nie tylko naszych członków, ale również ich rodziny i przyjaciół. Cieszy zatem fakt, że poraz kolejny inicjatywa, która tym razem wyszła od Edyty i Jurka Żurwaskich, za co im już dziś serdecznie dziękujemy, spotkała się z wielkim zainteresowaniem.
 
Zapisy na tegoroczne Andrzejki trwały do końca października. W krótkim czasie lista chętnych szybko się zapełniła. Gdyby jednak pojawiła sie przeszkoda u tych, którzy już się zapisali, to prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606375490, aby nie zmarnowały się wolne miejsca, dla kogoś, kto przegapił zapisy, a chciałby wziąć udział.
Impreza odbędzie się w sobotę 10.11. br. w świetlicy w Wólce Wiśniewskiej. Początek o godz. 19.00. Oprawę muzyczną zapewnia nasz brat z WJD Piotrek Joński. Wszystkim zapisanym życzymy udanej zabawy.