Czwartek 2 lipca
„A oto przynieśli Mu paralityka, leżącego na łożu.”
Pan Bóg stworzył nas, abyśmy żyli z innymi. Jedni podnoszą drugich, pomagają sobie. Wspólnota… Czasami czujemy się jak ten paralityk, sam nie dajesz rady. Jak wielką jest łaską posiadanie przyjaciół, osób, które zaniosą Cię w bezpieczne miejsce i zaprowadzą tam, gdzie trzeba. Zdarza się, że wpadamy w paraliż grzechu, a inni pomagają dostać się do Jezusa. Zastanów się, w której dziedzinie życia jesteś „sparaliżowany”? Kto „niesie” Cię do Jezusa, gdy sam nie dajesz rady? Panie Boże, jak dobrze, że nie zostawiasz nas samych, dziękujemy Ci za przyjaciół!
Zostaw komentarz
You must be logged in to post a comment.