W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 30 maja 2024 r. o godz 19.00 na palacu przed kościołem św. Józefa w Siedlcach odbył się (już po raz siódmy) koncert uwielbienia „Siedlce dla Jezusa”. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Nowej Ewangelizacji we współpracy z naszą Wspólnotą i siedlecką parafią pw. św. Jana Pawła II. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda i Prezydent Miasta Siedlce Tomasz Hapunowicz.

Hasłem tegorocznego spotkania były słowa: „DUCH I OBLUBIENICA MÓWIĄ: PRZYJDŹ” (Ap 22, 17).

Konferansjerami koncertu byli: ks. Tomasz Bieliński i Marlena Kobuszewska.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół Projekt Uwielbienie z Warszawy. Członkowie zespołu (wśród których są również Siedlczanie) zaśpiewali 13 piosenek. Zachęcali przy tym zebranych do włączania się w uwielbienie przez śpiew, których teksy były wyświetlane na ekranach.
W trakcie koncertu o swoim życiu i drodze powrotu do Boga opowiedział były gangster – Paweł Cwynar (jeden z bohaterów filmu ,,Powołany 2″).  Mieliśmy też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w kościele św. Józefa.
W drugiej części koncertu miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu. Najważniejszy Gość tego spotkania przybył w asyście zapalonych pochodni, które nieśli harcerze. Ks. Tomasz wygłosił orędzie o Bożej miłości. W modlitwie zawierzenia oddaliśmy życie Jezusowi, a następnie wielokrotnie powtarzaną aklamacją: „przyjdź Panie Jezu” zapraszaliśmy Go do wszystkich spraw naszej codzienności, do każdego serca. Był też czas na osobistą rozmowę z Jezusem i adorację w ciszy, bo… ukochany jest, najpiękniejszy jest, nieskończony w Swej miłości. YESHUA”.
Na zakończenie ks. Tomasz i Marlena podziękowali wszystkim wolontariuszom i dobrodziejom za zaangażowanie w zorganizowanie koncertu. Biskup  Grzegorz Suchodolski udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Zaśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, a wychodząc mogliśmy zabrać drobny upominek: różańce wykonane specjalnie przez wolontariuszy na tę okazję. Już dzisiaj mówimy: ZAPRASZAMY ZA ROK.