TWORZYMY EKIPĘ NA CZERWCOWY KURS EMAUS

(Nowe Opole, 10-12.06.2016)

Bogu niech będą dzięki za osoby, które zgłosiły się do posług podczas kursu Nowe Życie, jaki poprowadzimy w pierwszy weekend czerwca w Białej Podlaskiej. Właściwie mamy już skompletowaną ekipę. Lada dzień ochotnicy poznają swoje zadania, jakie pełnić będą na wspomnianym kursie.

Natomiast, już tydzień później, bo w dniach 10-12.06 br. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza nas do „przejęcia” kursu Emaus. Chodzi o to, byśmy udowodnili, że jesteśmy zdolni skomponować podobną ekipę, jak na kurs Nowe Życie i w przyszłości samodzielnie prowadzić taki kurs. Póki co, pomoże nam jeszcze raz SNE z Drohiczyna.

W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą do tych Sióstr i Braci z WJD, którzy już uczestniczyli w kursie Emaus i teraz są gotowi posługiwać jako głoszący lub pełniący inne zadania na tych rekolekcjach. Zaufajcie Panu, a swoje zgłoszenia kierujcie możliwie szybko do Marysi Chromińskiej (kom. 507.071.642).

Im wcześniej zapiszecie się, tym szybciej będziecie wiedzieć, jaką rolę otrzymacie i w efekcie będziecie mieć więcej czasu na dobre przygotowanie Waszego zadania.