INAUGURACJA NOWEJ STRONY

Od początku istnienia naszej Wspólnoty wielką wagę przykładaliśmy do promocji naszej działalności w przestrzeni wirtualnej. Jesteśmy bowiem świadomi, jak wielką rolę w dziele ewangelizacji odgrywają dziś media społecznościowe działające w sieci. Tam znajduje się największy na świecie współczesny areopagiem wymiany idei i przeróżnych poglądów. Jesteśmy przekonani, że gdyby Mesjasz realizował Swoją misję zbawczą w naszych czasach, na pewno korzystałby z Internetu.

Dlatego idąc z duchem czasu pragniemy powitać Was i zaprezentować Wam nową odsłonę naszej strony. To już czwarty layout w ciągu czternastu lat. Jest on oczywiście nowocześniejszy od poprzedniej wersji, co zapewne rzuca się w oczy każdemu, kto trochę się na tym zna. Strona jest w pełni responsywna, co pozwala ją przeglądać bez problemów na każdym urządzeniu. Na stronie umieściliśmy też odnośniki do naszej strony na Facebook’u oraz na YouTube. Zamieściliśmy również okno transmisji, dzięki czemu będziecie mogli oglądać „na żywo” np. nasze Wieczory Chwały. Stworzyliśmy także podstronę z hasłem dostępu dla stałych członków WJD służącą jako tablica ogłoszeń wewnętrznych.

Ale to nie koniec nowości, ponieważ oprócz nowej szaty graficznej i nowemu (łatwiejszemu przy administracji strony) oprogramowaniu najważniejszym jest to, że postawiliśmy stronę na dużo szybszym serwerze i od teraz korzystać będziemy z najszybszych połączeń światłowodowych.

Nie stałoby się to możliwe bez pomocy głównego architekta, jakim jest pan Artur Kościesza z Sokołowa Podlaskiego, za co jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni. To on zainspirował nas do wymienionych powyżej zmian i poświęcił temu kilka miesięcy swojej pracy. Modlimy się, aby Pan Jezus, któremu Artur wraz ze swoją małżonką są wdzięczni za narodziny długo oczekiwanego dziecka, dalej błogosławił w życiu rodzinnym i zawodowym.