JESIENNY  WIECZÓR  CHWAŁY
(Siedlce, Sala KLO ul. Sokołowska, 30.10.2014)

 

Z utęsknieniem oczekiwany Wieczór, zgromadził wielkie rzesze braci i sióstr z różnych miejscowości, oddalonych od Siedlec nawet o kilkadziesiąt kilometrów. Wszyscy byliśmy bardzo radośni i dawaliśmy temu wyraz śpiewem i spontaniczną modlitwą. Las rąk wyciągniętych w górę w geście uwielbienia sprawiał niesamowite wrażenie.

Nie ulega wątpliwości, iż taka forma modlitwy rozpala serca miłością do naszego Pana, rozbudza pragnienie miłowania Go ponad wszystko i postawienia na pierwszym miejscu w naszym życiu. Tego doświadczyliśmy wszyscy i owoce były widoczne: podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu bardzo wielu pośród nas zbliżyło się do Jezusa, aby prosić o uwolnienie z różnego rodzaju nałogów, zniewoleń i uzależnień. Kolejnym krokiem było oddanie swego życia Jezusowi, ogłoszenie Go jedynym Panem i Zbawicielem i wyrażenie zgody, aby On realizował swój plan dotyczący naszego życia. To bardzo piękne postanowienie, które z pewnością przynosić będzie błogosławione owoce.

Interesującym doświadczeniem spotkania Jezusa, po kilkuletnim błądzeniu i życiu tak, jakby Boga nie było, podzielił się z nami brat Marek. Dziękujemy! Niech Bóg będzie uwielbiony, wywyższony i błogosławiony w darze jego życia i drodze do świętości, którą go prowadzi. Chwała Ci, Panie!