OGŁOSZENIE DIAKONII MUZYCZNEJ WJD

Alleluja!

Chwalcie Boga w Jego świątyni, chwalcie Go na wyniosłym Jego nieboskłonie! Chwalcie Go za potężne Jego czyny, chwalcie Go za wielką Jego potęgę! Chwalcie Go dźwiękiem rogu, chwalcie Go na harfie i cytrze! Chwalcie Go bębnem i tańcem, chwalcie Go na strunach i flecie! Chwalcie Go na cymbałach dźwięcznych, chwalcie Go na cymbałach brzęczących; Wszystko, co żyje, niech chwali Pana! Alleluja (Ps 150).

Tym psalmem zachęcamy Cię do podjęcia służby na chwałę Pana. Nasza diakonia muzyczna zaprasza do współpracy utalentowanych śpiewających i grających na instrumentach muzycznych. Zastanów się, czy to nie Ciebie właśnie Pan w tym momencie posyła do posługi przy Wieczorach Chwały i ewangelizacji w szkołach, parafiach i na ulicach. Zastanów się czy to nie Ty możesz przyczynić się do większej chwały Bożej grając na perkusji, basie, gitarze i innych instrumentach, a może śpiewając.

Zastanawiać się możesz do końca sierpnia, we wrześniu będzie czas na decyzję.

Już po wakacjach podamy miejsce i termin zgłoszeń i przesłuchań do zespołu który animuje największe cykliczne wydarzenie kulturalne w regionie. Już we wrześniu poinformujemy gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania.

Nie wahaj się, weź udział w ogłaszaniu Chwały Boga. I poznaj świetnych ludzi z WJD…