WIECZÓR CHWAŁY KU CZCI JANA PAWŁA II

 SIEDLCE 10.10.2010

Spieszymy się, by powiadomić wszystkich odwiedzająych tę stronę, że nasza Grupa po raz kolejny została wyróżniona wyjątkową propozycją misji ewangelizacyjnej wystosowaną przez Kurię diecezjalną i Urząd Miasta Siedlce.

W najbliższą niedzielę tj. 10 października 2010 r. od godz. 17.30, po raz pierwszy poprowadzimy uroczysty WIECZÓR  CHWAŁY. Będzie to jeden z najważniejszych punktów programu obchodów X-ego DNIA PAPIESKIEGO. 

Po raz kolejny będziemy mieli okazję podziękować Bogu za dar Papieża Polaka oraz za zbliżającą się uroczystość wyniesienia Go na ołtarze. Uczynimy to wyśpiewując chwałę na cześć Zbawiciela, budując się świadectwami działania Chrystusa w sercach młodych ludzi, oraz słuchając Dobrej Nowiny o tym, iż nie ma problemu, którego Bóg rozwiązać by nie mógł.

Szczególnym naszym Gościem będzie sam Jezus w Najświętszym Sakramencie, którego ze czcią i miłością będziemy adorować, modląc się o nawrócenie dla wszystkich mieszkańców. Takiej uroczystości Siedlce jeszcze nie przeżywały.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy odczuwają niegasnącą wdzięczność Bogu za pontyfikat Jana Pawła II, do licznego udziału w tym szczególnym wydarzeniu.