„Dobra nowina”


Wiadomość dla duszpasterzy zainteresowanych „Dobrą Nowiną”


Moi drodzy.

W roku św. Pawła oraz w czasie, kiedy Ojciec Święty oraz Biskupi świata poprzez słowo synodalne kierują naszą uwagę na Słowo Boże pragniemy polecić Wam do dystrybucji lub przekazania młodzieży „Dobrą Nowinę”.


Jest to publikacja ciekawie wybranych tekstów biblijnych wzbogaconych wieloma przykładami, pytaniami, quizami, itp. mogąca zainteresować młodych czy to w grupach duszpasterskich, czy przygotowujących się do bierzmowania.

Układ i myśl tekstów prowadzi czytelnika do refleksji nad osobą Jezusa Chrystusa, do decyzji oddania Jemu swego życia i pogłębiania swojej wiary w konkretnej wspólnocie wierzących.


Myślę, że „Dobra Nowina” może być także świetnym uzupełnieniem „pakietu” dla młodzieży spotykającej się w Niedzielę Palmową na diecezjalnych obchodach XXIV ŚDM – tym bardziej, że hasło tegorocznego orędzia „Złożyliśmy nadzieję w Bogu żywym” mocno wskazuje na ufność złożoną w Słowie Bożym.


Format „Dobrej Nowiny” – A4, stron 50, każda strona w kolorze, bogata grafika, ciekawa rozkładówka.


Cena – tylko 1 zł za egz. Przy zamówieniu ponad 1000 egz. dodatkowe 1000 szt. gratis.

Koszty transportu lub przesyłki do uzgodnienia.

Gdyby ktoś chciał odebrać swoim transportem to informuję, że cały nakład „Dobrej Nowiny” jest złożony w magazynie w Siedlcach.


Zamówienia należy składać do:


    Piotr Pastor,
    e-mail: totustuuskfwe@interia.pl,
    kom. 507066126,
    Żabokliki 138,
    08-110Siedlce,


P.s Dla Duszpasterzy.

Zapewne będziecie niedługo poszukiwać w miarę tanich pomocy do zgłębienia tematu orędzia, które ukierunkuje naszą pracę z młodzieżą w stronę poznawania i czytania Pisma Świętego.

DOBRA NOWINA – DOROŚLI

DOBRA NOWINA – MŁODZIEŻ

DOBRA NOWINA – DZIECI