RELACJA Z KURSU NOWE ŻYCIE

(Biała Podlaska, 04-05.06.2016)

W pierwszy weekend czerwca po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się “jak dobry jest Bóg”. Działo się to podczas kursu, który pierwszy raz przeprowadziliśmy poza rejonem siedleckim w gmachu Gimnazjum Katolickiego przy ul. Kard. Wyszyńskiego w Białej Podlaskiej. Ponownie okazało się, że zawsze Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej zawsze może liczyć na Siostry i Braci z WJD bowiem cały skład ekipy ewangelizatorów zbudowany był z osób należących do naszej Wspólnoty.

Moc Boża objawiała się w głoszeniu Ani Krasnodębskiej, Anety i Irka Lipińskich, Marysi Chromińskiej, Marleny Kobuszewskiej, Emilii Porzezińskiej, Anety Mackiewicz i oczywiście ks. Tomasza. Ponadto, swoimi darami posługiwali: Magda Paczuska, Justyna Kołodziejuk, Edyta Mączarska i Joanna Kozioł, Marcin Mazurek i Paweł Strzałek.

Słuchacze wykazali się wobec nas wielkim zaufaniem, dyscypliną, a przede wszyskim otwartością na słowo Boże. Na koniec kursu uczestnicy chetnie podzieli się z nami wzruszającymi świadectwami działania w tych dniach łaski Bożej.