LUTOWY WIECZÓR CHWAŁY

(Siedlce, Sala KLO, 27.02.2014)

Każdy Wieczór Chwały jest inny, niepowtarzalny, wnosi nowe treści, nowe wartości, jednak radość, która emanuje z naszych serc jest cechą wspólną. Uwielbiamy Pana wznosząc w górę ręce, tańczymy i śpiewamy na Jego chwałę i bez żenady wypowiadamy głośno to, co dyktuje serce rozpalone miłością i wdzięcznością.

Temat Wieczoru Chwały ZAGUBIENIE – ODNALEZIENIE trafił do serc, gdyż takie historie przytrafiają się i nam, zarówno w wymiarze duchowym jak i fizycznym. Często zdarza się, że gubimy Jezusa i wtedy On sam nas poszukuje i sprowadza do swojej owczarni. Odnajdujemy Go na naszych Wieczorach Chwały. Często nawet nie wiedząc, że to On nas zaprasza, przychodzimy i doświadczamy Jego uzdrawiającej mocy i wracamy do domu szczęśliwi, gdyż na nowo odnaleźliśmy naszego Pana. Chwała Ci, Jezu Chryste!

Zagubienie i odnalezienie mocno wybrzmiało w pantomimie i świadectwie Ani. W ogóle świadectwa były wzruszające, gdyż w każdym z nich można było odnaleźć cząstkę swojego życia. Głębokie i żarliwe modlitwy były zanoszone do Jezusa, który przyszedł do nas w Najświętszym Sakramencie, wylewał swoje łaski, uzdrawiał i błogosławił. Dziękujemy Ci, Panie, Jezu Chryste!