Dnia 30.03 br. w siedleckim sanktuarium Św. Józefa odbył się kolejny Wieczór Chwały organizowany przez naszą Wspólnotę. Prowadzenie wydarzenia oddaliśmy Duchowi Świętemu, któremu poddali się również animujący modlitwę Marlena i ksiądz Łukasz Kałaska. W pierwszej części spotkania uwielbialiśmy wspólnie Trójcę Świętą. Następnie ks. Łukasz wygłosił konferencję. Z kolei, świadectwem swojego duchowego przeżycia zeszłorocznej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej podzieliła się z nami Oksana. Przy tej okazji zachęciła nas do wyruszenia na tegoroczną, którą już po raz siódmy organizuje Szkoła Nowej Ewangelizacji naszej diecezji. Odbędzie się ona 31.03 br. Rozpocznie ją Eucharystia celebrowana o godz. 20.00 w kościele pw. Męczenników Podlaskich przy ulicy Daszyńskiego.

W drugiej części spotkania wielbiliśmy Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie prosząc o uzdrawiający dotyk Jego łaski.

Na zakończenie Wieczoru każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Tym razem było to Słowo Boże, z którym wróciliśmy do swojej codzienności, by dawać świadectwo o Bożej miłości.

Na następny Wieczór Chwały zapraszamy 27.04.2023 roku.

Opr.: Katarzyna Strzałek