ROLA  MARYI  W  MOIM  ŻYCIU

SPOTKANIE MODLITEWNE 29.07.2010

 

Taki był temat kolejnego spotkania, które pod nieobecność głównego lidera animowała Ela. Modlitwy rozpoczeliśmy zapaleniem świecy jako symbolu naszego Zbawiciela. Przyzywaliśmy obecności Ducha Świętego zanosząc do Niego różnorakie prośby. Przepraszalismy Jezusa za wszystkie uchybienia i zaniedbania, a następnie wielbiliśmy Go w modlitwie litanijnej i równoczesnej.

 

W konferencji Ela podzieliła się swoimi przeżyciami związanymi z pielgrzymkami do miejsc objawień maryjnych. Przedstawiła historię objawień i nawiązała do orędzi, w których Maryja  prosiła często o codzienne odmawianie Różańca, modlitwę o pokój na świecie oraz zachęcała nierzadko do postu o chlebie i wodzie w środy i piątki.

 

Ela podkreślała iż często ci, którzy dostąpili łaski pielgrzymowania, otrzymywali pragnienie codziennego uczestnictwa we Mszy św. oraz miłość do Najświętszego Sakramentu i pragnienie adoracji.

 

Świadectwa, którymi dzieliliśmy się pokazały, jak bardzo Matka Najświętsza kocha nas, oręduje za nami  i przychodzi z pomocą w każdej potrzebie. Dziękujemy Ci Panie Jezu Chryste, że dałeś nam swoją Mamę, aby była i naszą Mamą!