WIECZORNE  SPOTKANIE I  NOCNA  ADORACJA

(Spotkanie modlitewno-formacyjne, 27.06.2013)

 

Trudno wyrazić słowami wielką radość, jaką było czwartkowe spotkanie, wprowadzające nas w całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Taki prezent przygotował nasz Pan Jezus Chrystus, który chciał spędzić z nami noc, aby wynagrodzić wszelki trud ponoszony przy przygotowywaniu Wieczoru Chwały, który odbędzie się już w sobotę 29 czerwca.

 

Wpatrując się w Jezusa utajonego w białej Hostii, uwielbialiśmy Go, dziękując za wszystkie łaski uzyskane dotychczas i za te, które będą naszym udziałem podczas wspomnianego Wieczoru. Jesteśmy świadomi, jak wielkie rzeczy przygotował dla nas Pan. Z pewnością zaprosił liczne rzesze swoich dzieci spragnionych Jego miłości. Wierzymy, że  w amfiteatrze zgromadzą się całe rodziny, nie tylko z Siedlec, ale i odległych miejscowości. Fascynujący temat, piękny śpiew i  muzyka, etiuda teatralna, świadectwa zaproszonych gości, znanych z telewizyjnych ekranów, a nade wszystko obecność samego Mistrza i Pana –  Jezusa Chrystusa, który zatroskany o nasze rodziny, będzie uzdrawiał zgromadzonych mężczyzn, w szczególności ojców i w obfitości wylewał swoje dary.

Trwając dziewięć godzin przed Najświętszym Sakramentem w ciszy serc, Miłosierdziu Bożemu zawierzaliśmy  to wielkie dzieło Ewangelizacji, wszystkich trudzących się przy jego organizacji, wszystkich, którzy odpowiedzą na Boże wezwanie i przybędą, aby umocnić się, ubogacić duchowo, odzyskać siły, zdrowie i być może utraconą radość. I sens życia.  Prosiliśmy o ochronę dla nas wszystkich, aby złe moce nie zdołały przeszkodzić w realizacji tego ambitnego i pięknego przedsięwzięcia. Niech Bóg będzie uwielbiony, niech będzie wywyższony i błogosławiony!