Z góry dziękujemy dobremu Bogu wierząc, że nic nie stanie na przeszkodzie, by w tym roku, na organizowanym przez nas wydarzeniu „Siedlce dla Jezusa”, świadectwo wygłosił były reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie jeden z najlepszych trenerów piłkarskich w naszym kraju, pan Jacek Magiera. Jeśli nasze plany dojdą do skutku, będzie to pierwsze publiczne wystąpienie pana Jacka, który zgodził się wspólnie ze swoją żoną Magdaleną, opowiedzieć o tym, jak dobry Bóg jest obecny w ich małżeństwie i rodzinie.
Świadectwo, które nigdy wcześniej nie wybrzmiało (19.06.2025)
Podziel się, udostępnij!
1 komenarz
Zostaw komentarz
You must be logged in to post a comment.
Dobre świadectwo, śladami Ojca Pio …
A SŁOWEM OJCA PIO … https://uploads.disquscdn.com/images/e0008dd75a3957e99e6bc8c6a04a40e56617b7a3dbd8bf1fdc579e524944a5f4.jpg