POPROWADZIMY WIECZÓR CHWAŁY NA KRAJOWYM FORUM MŁODZIEŻY !
(Warszawa 26.02.2011)

Już w listopadzie ubiegłego roku Dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży ks. Grzegorz Suchodolski zwrócił się do nas z prośbą o zorganizowanie i poprowadzenie Wieczoru Chwały podczas Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbędzie się w Warszawie w dniach 25-27 lutego 2011 r.

Z radością przyjęliśmy tę propozycję inicjatywy, która odbedzie się w sobotni wieczór tj. 26 lutego o 18.30 w murach Domu Rekolekcyjnego na Bielanach (obok gmachu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego). Już w zeszłym roku gościliśmy na Forum prezentując naszą Grupę przedstawicielom młodzieży z całej Polski.

Na Krajowym Forum swoją obecność potwierdził Yago de la Cierva, dyrektor Komitetu Hiszpańskiego XXVI Światowych Dni Młodzieży.
W Forum wezmą także udział m.in. kard. Stanisław Ryłko, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Świeckich, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Józef Michalik, Pedro Besari, dyrektor Departamentu Wolontariatu przy Dniach Młodzieży oraz ks. prof. Marek Raczkiewicz, wykładowca i duszpasterz polonijny w Madrycie.