WSPÓLNOTOWA EUCHARYSTIA I ADORACJA 
(Kościół św. Józefa 07.03. 2013) 

Świadomi, iż z Eucharystii płynie siła i moc, zgromadziliśmy się liczniej niż zwykle, aby posileni Słowem Bożym i nakarmieni Ciałem Chrystusa wyruszyć na kolejny etap posługi ewangelizacyjnej.

Ewangelia, którą wysłuchaliśmy utwierdziła nas w przekonaniu, iż Pan wybrał nas i namaścił, abyśmy szli, zbierali rozproszone dzieci Boże i pomagali odnaleźć właściwą drogę. Na zakończenie Eucharystii otrzymaliśmy Boże błogosławieństwo i wyruszyliśmy do Domu Studenckiego nr 4 przy ul. Żytnia. 

Adoracja trwała jeszcze przez godzinę. Siostry i Bracia, modlili się w naszej intencji, Bożemu Miłosierdziu zawierzając Kapłanów, nas wszystkich oraz tych, do których zostaliśmy posłani. Wielbili Boskiego Mistrza i Nauczyciela, dziękując za łaski, którymi hojnie obdarza wszystkich zarówno ewangelizujących jak i ewangelizowanych. Modlitwa nie zakończyła się w kościele, ale Siostry zgromadziły się w domu i trwały przed Panem jeszcze długo, a dokładnie aż opuściliśmy akademik! Chwała Ci Panie! Dziękujemy za dar ewangelizacji i modlitwy wstawienniczej! Bądź uwielbiony nasz Panie i Boże!