PORZĄDEK SPOTKAŃ WJD W SIERPNIU

(Siedlce, sanktuarium św. Józefa)

Mimo trwających wakacji nasza Wspólnota nie rezygnuje ze spotkań formacyjnych i wspólnotowej modlitwy. Wprawdzie część z nas wyjechała na urlopy czy wakacje, to jednak na spotkania przychodzi niezmiennie ponad czterdzieści osób. Co planujemy w sierpniu?

W pierwszy czwartek sierpnia (3.08) zapraszamy na warsztaty ewangelizacyjne, które odbędą się w sali przy zakrystii sanktuarium św. Józefa o godz. 19:00. Tym razem nie będzie adoracji, gdyż o godz. 20:00 zaplanowana jest parafialna Eucharystia zakończona Apelem Jasnogórskim w duchowej łączności z Uczestnikami 37. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Będzie to jednocześnie nasza wspólnotowa Eucharystia.
W drugi czwartek (10.08) spotkanie odbędzie się o godz. 19:00 i potrwa tylko 50 minut z powodu „pielgrzymkowej” Eucharystii sprawowanej o godz. 20:00.

W trzeci (17.08), czwarty (24.08) i piąty czwartek (31.08) spotkania formacyjne rozpoczynać się będą już o stałej porze tj. o godz. 19:00 w sali przy zakrystii.

Nie będzie spotkań Wspólnoty Jednego Ducha we wrześniu.