Jako Wspólnota niezmiernie cieszymy się kolejnym, potwierdzonym przez Kościół, powołaniem do kapłaństwa. Wzrastało ono m. in. pośród nas na drodze formacji we Wspólnocie Jednego Ducha.

W niedzielę 24.05 br. o godz. 12.00 nasz brat Krzysztof, ksiądz Krzysztof, odprawi swoją promocyjną mszę świętą w rodzinnej parafii pt. Nawrócenia świętego Pawła Apostoła w Skórcu.

A już następnego dnia będzie on celebrował Eucharystię, udzielając na zakończenie prymicyjnego błogosławieństwa, specjalnie dla naszej Wspólnoty. Dlatego nie może nikogo z nas zabraknąć w kościele pw. Św. Józefa w Siedlcach w poniedziałek 25.05 o godz. 19.00. Oprócz wspólnego prezentu, który wręczymy na zakończenie uroczystości, podczas mszy św. zbierzemy tacę, pozostawiając każdemu z nas decyzję o tym, jaką kwotą wesprzeć młodego kapłana. Przypominamy, że na mszy będzie jedynie nasza Wspólnota, choć oczywiście drzwi kościoła nie będą zamknięte:)