WYJAZD NA STADION MŁODYCH

(Warszawa, PGE Narodowy, 06.10.2018)

Zaprzyjaźniony z naszą wspólnotą ks. Rafał Jarosiewicz, wraz ludźmi pragnącymi być narzędziami w ręku miłosiernego Boga Ojca, organizuje 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne, które odbędzie się 6-go października br. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Hasło rekolekcji brzmi: „Włącz pełnię wiary”.

Adresatem spotkania jest głównie młodzież, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce oddać chwałę Panu Bogu. W spotkaniu weźmie udział prawie trzydziestu prelegentów (osób znanych i nieznanych), którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej wiary.

Sprzedaż biletów na www.eBilet.pl, a szczegółowe informacje dotyczące spotkania i związanych z nim przygotowań można znaleźć na www.stadionmlodych.pl

Nasza Wspólnota organizuje wspólny wyjazd autokarem na to spotkanie w sobotę (06.10) o godz. 9.00 w cenie 30 zł od osoby. Powrót ok. północy z soboty na niedzielę. Zapisy do autobusu przyjmuje Małgosia Lewczuk (kom. 661.668.887).