ZAPISY NA KURS EMAUS

(Siedlce, 16-18.11.2018)

W połowie listopada br. siedlecka Szkoła Nowej Ewangelizacji organizuje kolejny kurs Emaus. Daje on szansę osobistego doświadczenia mocy Słowa Bożego. Atutem kursu są przejrzyste w treści konferencje, wciągające dynamiki, liczne animacje angażujące wszystkich uczestników i trafne wizualizacje głoszonych treści. Ponadto, jego zaletą jest to, że w przystępny i zrozumiały sposób uczestnicy poznają metody owocnego czytania Pisma św., zapamiętywania kluczowych cytatów oraz nabywają zdolności do prawidłowego posługiwania się Biblią w sytuacjach, gdy potrzeba rozeznać wolę Bożą dla konkretnych decyzji. Zapraszamy na te rekolekcje osoby w każdym wieku, które są po bierzmowaniu i wcześniej przeżyły kurs Nowe Życie lub Seminarium Odnowy Wiary lub kursu Alfa (u nas w Siedlcach lub gdziekolwiek indziej).

Kurs, który odbędzie się w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Brzeskiej 37, a nie jak wcześniej planowano w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie. Rozpocznie się w piątek (16.11) o godz. 17.30, a zakończy w niedzielę (18.11) o godz. 12.00. Koszt kursu: 100 zł. Cena obejmuje koszt materiałów dydaktycznych, sobotni obiad i kolację oraz nieograniczony dostęp do kawiarenki przez cały czas trwania kursu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmuje pani Maria Chromińska (kom. 507.071.642).

Jednocześnie apelujemy też do osób z naszej Wspólnoty o zgłaszanie swojej gotowości posługi w ekipie prowadzącej tenże kurs.