ZAPISY NA WSPÓLNOTOWE REKOLEKCJE

(Bursa św. Stanisława Kostki w Siedlcach)

Mimo, iż każde czwartkowe spotkanie wnosi wiele w nasz osobisty rozwój duchowy i zawsze ma element wspólnotowórczy, to jednak weekendowe rekolekcje WJD, jakie przeżywamy kilka razy w roku, są czymś wyjątkowym; są czymś w rodzaju supelemntacji cotygodniowej formacji. Dlatego jednym z dziesięciu zobowiązań Wspólnoty Jednego Ducha jest obowiązek przynajmniej dwukrotnego udziału w takich rekolekcjach na przestrzeni każdego roku.

Najbliższe rekolekcje odbędą się w Bursie św. Stanisława Kostki (ul. Biskupa Świrskiego 56) na przeciw siedleckiej katedry. Rozpoczną się one w piątek (23.11) o godz. 18.30 (nie będzie tego dnia kolacji), a zakończą w niedzielę obiadem o godz. 13.00. Na miejscu będziemy mieli do dyspozycji kaplicę, salę multimedialną, salę TV, jadalnię, a nawet siłownię.

Koszt to 70 zł (w cenie: sobotni obiad i kolacja, niedzielny obiad i nieograniczony dostęp do toalet). Osoby zainteresowane noclegiem w pokojach dwuosobowych w bursie (30 zł za noc) winny zgłosić to przy zapisie na rekolekcje u Marysi Chromińskiej (507.071.642). Pamiętajmy o zasadzie obowiązującej w naszej Wspólnocie, iż brak pieniędzy nie może być przeszkodą w pogłębianiu relacji z Jezusem. Dlatego podczas rekolekcji pieniądze nie będą zbierane w chwili przyjazdu, ale w drugim lub trzecim dniu każdy włoży na tacę „mszalną”, tyle na ile aktualnie będzie go stać.