ZAPRASZAMY NA WIECZÓR CHWAŁY

(Siedlce, Sala wielofunkcyjna KLO przy sanktuarium św. Józefa)

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy organizację Wieczorów Chwały. Od ponad dziesięciu lat te ewangelizacyjne spotkania uwielbieniowe gromadzą setki osób, które chcą wielbić Pana nie tylko przy takich okazjach, ale na co dzień „w każdym położeniu” (1Tes 5,18).

Podczas wrześniowego Wieczoru Chwały chcemy przypomnieć sobie i innym o powołaniu wszystkich ochrzczonych do apostolstwa. Jest to niezmiernie ważne w dobie, gdy Kościół powszechny wzywa do Nowej Ewangelizacji, a Kościół siedlecki rozpoczął projekt jubileuszowych Parafialnych Misji Ewangelizacyjnych. Kwestię posłania świeckich do dawania świadectwa podejmie zarówno przygotowywana na Wieczór Chwały pantomima, jak i świadectwo i konferencja księdza Tomasza.

Ponadto, dużą część spotkania przeznaczymy na śpiew uwielbienia i adorację naszego Zbawiciela, którego z wiarą prosić będziemy o łaskę uzdrowienia duchowego i fizycznego dla wszystkich tego potrzebujących.

Dlatego jako Wspólnota Jednego Ducha serdecznie zapraszamy wszystkich wierzących i wątpiących na wrześniowy Wieczór Chwały, który odbędzie się w czwartek (27.09) o godz. 19.00 w Sali wielofunkcyjnej Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego obok sanktuarium św. Józefa w Siedlcach (ul. Sokołowska 124).