UMIŁOWANY KSIĘŻE TOMASZU

 

     Dobry Bóg pozwolił nam kolejny raz wspólnie z Tobą świętować rocznicę Święceń Kapłańskich. Wdzięczność i radość przepełniają nasze serca. Dziękujemy Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, że w swoich odwiecznych planach przeznaczył Cię do pracy z młodzieżą i przyprowadził do naszej wspólnoty.

     Drogi Księże, jesteś dobrym pasterzem, sumiennym wychowawcą i nauczycielem, lekarzem naszych dusz i prawdziwym przyjacielem! Jesteśmy wdzięczni za Twoje wysiłki w kształtowaniu naszych postaw i charakterów. Wskazujesz drogę do świętości, rozpalając w sercach umiłowanie Eucharystii, dobra, piękna i czystej miłości.

      Za Twoją, czcigodny Kapłanie, niespożytą energię, twórczy zapal, młodzieńczy entuzjazm i wciąż niewyczerpane pomysły, które mobilizują nas do pracy nad sobą i dla dobra wspólnoty, dziękujemy z głębi naszych serc. Dzięki Twemu, czcigodny Księże zaangażowaniu, sumiennej posłudze, płomiennym konferencjom, homiliom i rekolekcjom zmienia się nasze myślenie, umiera w nas stary człowiek; staramy się żyć po nowemu, naśladując naszego Mistrza i Pana – Jezusa Chrystusa.

      To Ty, nasz Duchowy Opiekunie, swoją postawą i miłością do Maryi – Matki Jezusa i naszej stawiasz Ją nam za wzór i uczysz naśladować Jej cnoty.

       Niech Jezus Chrystus, który wybrał Cię i od najmłodszych lat przygotowywał do tej posługi, prowadząc przez trudy i przepalając „jak złoto w tyglu” będzie Ci nagrodą, Twoją radością i szczęściem. My wdzięczni członkowie Wspólnoty Jednego Ducha bardzo Cię Księże kochamy i wspieramy Modlitwą Różańcową, która jest najskuteczniejsza i najmilsza Matce Najświętszej.