ŚLUB MAGDALENY I PIOTRA

Ach, co to był za wieczór…….i poranek…..
 „i ślubuję Ci…..”
Wybiła 18.00 kiedy dumni, choć lekko zdenerwowani stanęli przed Bogiem. To  w Jego obecności, najbliższych i przyjaciół przeżyli długo oczekiwany, najpiękniejszy z wieczorów – Wieczór Chwały swoich zaślubin. 
Ona cudna, jak księżniczka pełna wdzięku, uroku i elegancji… 
On we fraku, w pełnej klasie niczym rycerz u boku swojej wybranki… 


Madzia i Piotr, bo o nich mowa, 21 lipca zawarli związek małżeński. Wszyscy mieliśmy okazję być częścią ich narzeczeństwa, aż wreszcie przyszedł czas być świadkami ich ślubowania. Był to niezwykły ślub, pełen radości i uśmiechu, choć nie zabrakło łez wzruszenia. 
Ksiądz Tomasz jako narzędzie w ręku Pana udzielił młodym sakramentu małżeństwa. Od tej chwili pan Piotr Pastor i panna Magdalena Olszewska stali się państwem Pastor  Także życzeniom nie było końca….wszyscy chcieli pobłogosławić nowożeńcom. 
„hej wesele tańcowało…” 
Państwo młodzi, każdego ze swoich gości powitali chlebem. Ten staropolski zwyczaj był początkiem bezalkoholowej zabawy. Nie obyło się też bez walca pary młodej i poloneza wszystkich zgromadzonych gości. 
Noc piękna, pełna gier, zabaw i tańców weselnych, a uśmiech na twarzach gości, nierozłączny jej towarzysz. 
Ekipa WJD nie zawiodła młodej pary, bawiła się do końca weselnej uczty. Była radością dla młodych (swoją taneczno-aktorską kreatywnością) i weselnych gości (poszukiwaniem pleśniaka ) Zaś Małżonkowie wpatrzeni w siebie, zarażali miłością innych. 
„i zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa przez ręce Maryi” 
Magdo i Piotrze,

Bogu niech będą dzięki za wspólnotę, w której się poznaliście, za czas narzeczeństwa, który przygotował Was do tak poważnej i odpowiedzialnej decyzji. Za Waszą wiarę i miłość będącą dla nas świadectwem związku budowanego na najtrwalszym fundamencie – Chrystusie. Niech Dobry Bóg będzie wyznacznikiem Waszej wspólnej drogi. Niech Jego miłość już zawsze będzie, Waszą miłością
 Z pamięcią w modlitwie Wspólnota Jednego Ducha