DROGI  KSIĘŻE  TOMASZU

(Wielki Czwartek A.D. 2013)

W uroczysty dzień ustanowienia przez Najwyższego Kapłana-Jezusa Chrystusa sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa dziękujemy za piękną posługę, sumienność i gorliwość w wypełnianiu kapłańskich obowiązków.

Bóg hojnie obdarzył Księdza licznymi talentami, które z całym zaangażowaniem pomnaża i rozwija, przyprowadzając do Chrystusa całe rzesze zagubionych i błądzących dzieci Bożych.  Dziękujemy za  trud prostowania naszych ścieżek, za wygłoszone kazania, które mobilizują do pokuty i poprawy życia. Za cierpliwość, wyrozumiałość i serdeczny uśmiech dziękujemy z głębi serca!

Niech Najwyższy Kapłan, któremu Ksiądz tak wiernie służy, hojnie wynagradza już w tym życiu i udzieli łaski dostrzegania błogosławionych owoców posługi kapłańskiej. Życzymy doświadczania Bożej miłości, Bożej radości, Bożego pokoju i obecności Przenajświętszej Trójcy w każdym momencie i by Najświętsza Matka tuliła do serca, a w szczególnie trudnych chwilach umacniała i pocieszała. Życzymy aby Ksiądz nigdy nie czuł się samotny, zawsze był otoczony gronem prawdziwych i wiernych przyjaciół, którzy wspierają modlitwą i na których można polegać w każdej sytuacji.

WSPÓLNOTA JEDNEGO DUCHA